logo matplaneta kontakt

Wypełnij formularz,
a na pewno się odezwiemy.

FORGOT YOUR DETAILS?

Wyciągarka

wyciągniemy Twoje dziecko z matematycznych problemów!

Program jest dedykowany dla uczniów klas IV – VIII szkoły podstawowej.

Jeśli Twoje dziecko nie lubi matematyki, jest do niej zniechęcone i przynosi słabe oceny ze szkoły – Wyciągarka jest właśnie dla niego. W przeciwieństwie do korepetycji u nas dzieci nie tylko wyćwiczą zadania z konkretnego działu matematyki, ale również zobaczą jego zastosowanie w praktyce (każdy, nawet dorosły łatwiej uczy się tego, co jest mu potrzebne) , ponadto zwizualizują problem, będą eksperymentować i doświadczać.

Ich podróż po Matplanecie stanie się fascynującą przygodą w świecie liczb! Odkryjemy sekrety matematyki i zobaczymy, że może być ona łatwa, przyjemna i fascynująca.

Jak to robimy?

Zaczynamy od intuicji! Pragniemy by Twoje dziecko zrozumiało matematykę, a nie nauczyło się zbioru zasad i reguł na pamięć, które w żadne sposób nie przybliżają go do rozumienia matematyki.

Pamiętaj, że od dobrej intuicji matematycznej już krótka droga do bycia prawdziwym mistrzem w świecie liczb!

Program jest zgodny z programem szkolnym i jest dostosowany do rozwoju dziecka.

Kurs Ósmoklasisty

to połączenie sprawdzonej i potwierdzonej sukcesami uczniów metodologii Matplanety z przygotowaniem do egzaminu ósmoklasisty. W przykładowym egzaminie opublikowanym przez CKE jest wiele zadań, które wydają się być zupełnie innego typu niż zadania przerabiane w szkole. Są to zadania sprawdzające umiejętność logicznego myślenia, argumentowania, wnioskowania. Rozwiązywanie takich zadań to codzienność na zajęciach Matplanety!

Większość zadań niestandardowych umieszczonych we wspomnianym egzaminie miała swoje odpowiedniki w zadaniach, które omawiamy na naszych zajęciach, zanim ten przykładowy arkusz powstał! Na naszym kursie stawiamy na intuicyjne zrozumienie praw, które rządzą matematyką. Taki sposób uczenia doskonale porządkuje i uzupełnia wiedzę zdobytą w szkole.

Ósmoklasisto, u nas nauczysz się analizować, wnioskować, uzasadniać, opracowywać strategię, powtórzysz materiał do egzaminu i zdasz go bez stresu!

TOP