logo matplaneta kontakt

  Wypełnij formularz,
  a na pewno się odezwiemy.

  FORGOT YOUR DETAILS?

  NAGRODY
  MATPLANETY

  Matplaneta jest nagradzana w wielu konkursach i plebiscytach. Zapraszamy do zapoznania się z niektórymi tytułami, które udało nam się zdobyć

  Miejsce Odkrywania Talentów

  W 2013 roku Ośrodek Rozwoju Edukacji, działający przy Ministerstwie Edukacji Narodowej przyznał Matplanecie prestiżowy tytuł Miejsca Odkrywania Talentów. Tytuł ten stanowi wyróżnienie dla placówek, które w istotny sposób przyczyniają się do odkrywania, wspierania zdolności, zainteresowań oraz uzdolnień dzieci i młodzieży. Może być przyznany tym placówkom, w których kadra (nauczyciele, specjaliści, instruktorzy itp.) prowadzą (od minimum dwóch lat) systematyczną pracę z dziećmi i młodzieżą uzdolnioną i mają konkretne osiągnięcia/dokonania w tym obszarze działalności edukacyjnej.

  Nagroda "Słoneczniki" dla Matplanety

  W latach 2013, 2014, 2015 Matplaneta uzyskała nominacje do nagrody "Słoneczniki" na najbardziej rozwojową inicjatywę dla dzieci w kategorii Logika w Polsce. W 2015 r. oddziały Matplanety w Warszawie oraz Krakowie zdobył Złotego Słonecznika - główną nagrodę przyznawaną przez zespół ekspertów z zakresu rozwoju i wychowania. Słoneczniki są nagrodą dla najbardziej oddanych dzieciom organizatorów. Nagradzani są organizatorzy najlepiej przygotowanych wydarzeń, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju młodych adresatów, będąc równocześnie najlepszą rozrywką.

  Wiktoria 2016

  Matplaneta została laureatką konkursu Wiktoria 2016. Konkurs ma na celu upowszechnianie zasad etyki i rzetelnego wykonywania działalności gospodarczej, a także wspieranie przedsiębiorczości i inicjatyw gospodarczych. WIKTORIA jest symbolem jakości, rzetelności i wiarygodności w prowadzeniu działalności gospodarczej. Do tegorocznej edycji konkursu została nominowana rekordowa liczba ponad 600 firm. Spośród nadesłanych prac Kapituła wyłoniła 32 zwycięzców. Plebiscyt, skierowany do prężnie działających firm, organizowany był przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców już po raz 19. W trakcie dotychczasowych edycji konkursu WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców, w wydarzeniu uczestniczyło już 6750 firm, z których 3150 otrzymało Nominację a 690 zostało laureatami i otrzymało statuetkę Wiktorii.

  Świat Przyjazny Dziecku - Nagroda główna

  Miło nam poinformować, że Matplaneta otrzymała Nagrodę Główną w XV edycji Konkursu Świat Przyjazny Dziecku organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka. Celem Konkursu jest wyróżnienie i nagrodzenie produktów, miejsc, inicjatyw i portali dla dzieci w wieku 0-14 lat, które w znaczący sposób wpływają na rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny oraz na wrażliwość estetyczną dziecka oraz promowanie najbezpieczniejszych i spełniających najwyższe standardy produkty, miejsca, inicjatywy oraz portale dedykowane dzieciom. W Kapitule Konkursu zasiadają wybitni specjaliści i autorytety: psycholodzy, pedagodzy, artyści, dziennikarze, ludzie filmu, teatru i literatury, m.in. Dorota Zawadzka - psycholog rozwojowy, Mirosława Kątna - przewodnicząca Zarządu Krajowego KOPD, psycholog sądowy i kliniczny, Aleksandra Piotrowska - doktor psychologii, Artur Barciś - aktor, reżyser i wielu innych. Patronem honorowym Konkursu jest Pani Prezydentowa Jolanta Kwaśniewska oraz Rzecznik Praw Dziecka Pan Marek Michalak.

  Dzieci uczestniczące w zajęciach matplanety osiągają sukcesy naukowe w szkole i poza nią. Poznaj kilku z naszych uczniów zobacz co udało im się osiągnąć.

  TOP