logo matplaneta kontakt

  Wypełnij formularz,
  a na pewno się odezwiemy.

  FORGOT YOUR DETAILS?

  Programowanie na tabletach zostało przygotowane specjalnie z myślą o mobilnych pracowniach informatycznych oraz o zajęciach wyjazdowych.

  Zajęcia te również prowadzone są w oparciu o autorski program, który wykorzystuje programistyczne narzędzia przeznaczone na platformę Android.

  Dodatkowym atutem tych zajęć jest uświadomienie uczestnikom, że programować można w każdym miejscu w jakim się znajdują - wystarczy, że mają ze sobą mobilne urządzenie.

  Gry mobilne wciąż cieszą się rosnącą popularnością, a podczas naszych zajęć dzieci mają możliwość tworzenia własnych gier. Wszystkie wykorzystywane narzędzia są darmowe, dzięki czemu uczestnicy zajęć mogą bez problemu i dodatkowych kosztów programować samodzielnie w domu.

  Wiedza zdobyta podczas zajęć z programowania na tabletach jest uniwersalna i może być wykorzystana także podczas programowania na innych urządzeniach. W trakcie nauki dzieci poznają nie tylko algorytmy i uczą się logicznego myślenia, ale też zapoznają się z popularnymi językami programowania - jak Python i C#.

  TOP