Formularz kontaktowy

  Wypełnij formularz,
  a na pewno się odezwiemy.

  FORGOT YOUR DETAILS?

  URODZINY
  Z MATPLANETĄ

  Urodziny czy imieniny dziecka to wyjątkowy dzień w życiu całej rodziny. Pomożemy Państwu w ich zorganizowaniu w taki sposób, aby była to niezapomniana i radosna chwila dla Solenizanta/Jubilata i Jego gości.

  Oferujemy organizację zabawy urodzinowej dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym. Rodzice spędzą u nas miło czas, nie martwiąc się o organizację przyjęcia.

  Szczegóły organizacyjne

  Łączny czas trwania imprezy 3 h, w tym 2,5h zabawy. Proponujemy Państwu przeprowadzenie imprezy wg. harmonogramu ramowego:

  • Opiekunowie Solenizanta/Jubilata mogą pojawić się w Centrum na ok. 10-15 minut wcześniej.
  • Pierwsze około 30 minut przeznaczone jest na przywitanie gości i swobodną zabawę. Czekamy na wszystkich gości, poznajemy się, delektujemy kawą i herbatą. W tym czasie dzieci już pozostają pod opieką animatora.
  • Przez kolejne około 90 minut zapraszamy do udziału w grach i zabawach związanych z tematem urodzin (Matematyka lub Programowanie), przeplatających się z poczęstunkiem w sali urodzinowej oraz swobodną zabawą. Urodziny powinny być przyjemnością; w zależności od wieku i chęci uczestników stosujemy różne proporcje animacji w stosunku do swobodnej zabawy.
  • Ostatnie około 30 minut wypełniamy grami i zabawami oraz prezentacją prac powstałych podczas imprezy.
  • Po zakończeniu imprezy goście mają dla siebie ok. 15 minut na spokojne pożegnanie się.

  Powyższy plan może zostać zmodyfikowany za porozumieniem stron na życzenie Klienta, jesteśmy otwarci na propozycje. Jesteśmy elastyczni, na bieżąco reagujemy na oczekiwania dzieci.

  Cennik

  • Minimum 10 dzieci
  • Maksymalna liczba uczestników 12 (1 zespół) lub 20 (2 zespoły)
  • Czas trwania urodzin – 2,5 godziny

  Opcja 1 z poczęstunkiem przyniesionym przez rodziców - 79 zł za każde dziecko – minimum 10 dzieci

  Opcja 2 z naszym poczęstunkiem – 1188 zł do 12 dzieci + 40 zł za każde kolejne dziecko

  Nasz poczęstunek obejmuje napoje, łakocie i tort urodzinowy dla dzieci.

  W cenie są również:

  • Przystrojona sala urodzinowa
  • Opieka animatorki
  • Zabawy nawiązujące do wybranego przez dziecko tematu.

  Jeżeli są Państwo zainteresowani rezerwacją imprezy prosimy o kontakt z sekretariatem Centrum Ursynów (tel. 22 1005347) w celu rezerwacji terminu oraz o wpłatę zaliczki w wysokości 30% całości przelewem, na konto o numerze 24 1750 0012 0000 0000 4103 0283, w temacie wpisując imię dziecka oraz datę i godzinę przyjęcia urodzinowego. Po wpłacie prosimy o maila z potwierdzeniem przelewu.

  Zapraszamy do współpracy!

  NOCNE
  MARATONY GIER

  To organizowane cyklicznie warsztaty dla dzieci w wieku 7 - 12 lat z programowaniem gier lub „magiczną” matematyką.

  W zależności od okresu,

  w którym maraton jest organizowany zapewniamy: seans filmowy, zabawy andrzejkowo – mikołajkowe, zabawy karnawałowe, tematyczne warsztaty plastyczne itp. Dzieci mają zapewnioną kolację (pizza) i śniadanie (szwedzki stół). Dla Każdego Uczestnika UPOMINEK :)

  Ze względu na nocowanie w Matplanecie, prosimy o wyposażenie dzieci w przybory toaletowe (ręczniczek, szczoteczka, pasta do zębów) oraz śpiwór i karimatę/materac.

  TOP