logo matplaneta kontakt

  Wypełnij formularz,
  a na pewno się odezwiemy.

  FORGOT YOUR DETAILS?

  WAKACJE
  Z MATPLANETĄ

  Najlepsza przygoda dla Twojego dziecka

  Półkolonie letnie i zimowe

  Co roku w wakacje i ferie zimowe organizujemy półkolonie dla dzieci, podczas których łączymy naukę i zabawę. Nasze zajęcia kierowane są do dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Część dnia dzieci spędzają na programowaniu komputerowym, podczas którego poznają zasady i tworzą własne gry lub programowaniu Robotów Lego WeDo. Okresowo wprowadzamy nowe programy kierowane do konkretnych grup wiekowych np. Akademia Filmowa (dla dzieci w wieku 8-9 lat).

  Z nami Twoje dziecko bezpiecznie, w miłej i przyjaznej atmosferze przeżyje niezapomniane przygody!

  Drugą połowę dnia poświęcamy na zabawy rekreacyjno-sportowe i gry logiczne świata. W zależności od warunków pogodowych spędzamy kilka godzin na boiskach w zaprzyjaźnionym ośrodku sportowym, dzieci biorą udział w zawodach sportowych i poznają różne gry zespołowe. Jeśli pogoda jest kapryśna zajęcia przenosimy na salę gimnastyczną. W zimę odwiedzamy lodowisko, udajemy się na seans filmowy lub organizujemy wycieczki zapewniając dzieciom świetną zabawę.

  W bieżącym roku do naszej letniej oferty dodaliśmy półkolonie live (on-line) na żywo z nauczycielem, podczas których przez 4 h lekcyjne dziennie uczymy dzieci programować w różnych językach. Dzieci poznają podstawowe języki i narzędzia programistyczne (Scratch, Minecraft Education, Visual Basic NET, Kodu Game Lab, Python, AppInventor, GDevelop), tworzą strony internetowe oraz piszą własne gry i aplikacje na komputery i tablety. Zakres programu jest różny w zależności od wieku i stopnia zaawansowania poszczególnych grup.

  TOP