Formularz kontaktowy

  Wypełnij formularz,
  a na pewno się odezwiemy.

  FORGOT YOUR DETAILS?

  Półkolonie z Matplanetą

  to najlepsza przygoda dla Twojego dziecka

  Podczas zajęć uczestnicy będą konstruować roboty poznając przy tym zasady fizyki i matematyki. Jednak to dopiero początek! Później będziemy je programować, aby w określonych warunkach wykonywały różne czynności np. kopały piłkę czy grały na bębnach.

  Fantastyczna nauka i zabawa dla miłośników gier komputerowych. Poznamy zasady programowania w Scratchu oraz Minecraft Education Edition. Każdy dzień to nowa wakacyjna przygoda!

  5 turnusów:

  I turnus 24-28.06.

  II turnus 1-5.07.

  III turnus 8-12.07.

  IV turnus 5-9.08.

  V turnus 19-23.08

  Cena 950 zł 10 % rabat za rodzeństwo i naszych uczniów.

  Do 1 maja 50 zł rabatu dla wszystkich - dla naszych uczniów to rabat dodatkowy czyli łączy się z promocją 10%.

  Zajęcia odbywają się w naszym Centrum Edukacyjnym (Al. Komisji Edukacji Narodowej 95, klatka 18, lok. 2), od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:30. Zapewniamy 3 posiłki (drugie śniadanie, obiad i podwieczorek). Grupy max. 12 osobowe. Połowa dnia przeznaczona jest na zajęcia komputerowe zgodnie z dokonanym wyborem, a druga połowa na gry logiczne świata, aktywności sportowe oraz zabawę.

  Dzieci przez cały dzień będą miały zapewnioną profesjonalną opiekę.

  Opłata rezerwacyjna w kwocie 200 zł jest płatna w ciągu 3 dni od zapisu, natomiast pozostała kwota jest uiszczana przed rozpoczęciem wybranego turnusu. Opłata rezerwacyjna nie podlega zwrotowi.


  TOP