MATPLANETA PRUSZKÓW – WAKACJE 2020 ZAJĘCIA ON-LINE

Dodatkowe zajęcia wakacyjne – Szkolna Matematyka dla klas IV-VIII w Matplanecie.

Proponujemy dodatkowe, krótkie cykle zajęć on-line ze szkolnej matematyki, które mają na celu pomóc dzieciom w zrozumieniu bieżącego materiału szkolnego, zdalnym odrabianiu lekcji oraz dają możliwość szybkiej konsultacji z nauczycielem.

Ilość materiału oraz nowe, nieznane zagadnienia do samodzielnej pracy w domu przyprawiają Cię o ból głowy? Nie masz wystarczającej ilości czasu bądź nie pamiętasz już zagadnień szkolnych, aby pomóc swojemu dziecku? Powierz to specjalistom – zapisz dziecko na zajęcia ze Szkolnej Matematyki w Matplanecie. Pomożemy Twojemu dziecku w zrozumieniu bieżących zagadnień, rozwiążemy wspólnie zadania!

Zajęcia będą prowadzone wg metodologii Matplanety (bazującej na amerykańskim programie Math Circle), przez doświadczonego nauczyciela matematyki, z kilkuletnim stażem w prywatnych szkołach podstawowych jak i w Matplanecie. Uczniowie będą zajmowali się zagadnieniami obecnie przerabianymi wg podstawy programowej w szkole.

Zajęcia będą prowadzone przez internet, za pomocą komunikatora Zoom. Grupy maksymalnie  8-osobowe.

Zapisy poprzez stronę internetową matplaneta.pl lub mailem: pruszkow@matplaneta.pl

Cykl 10 spotkań po 2 godz. lekcyjne każde, przez 5 dni w tygodniu. Koszt cyklu – 599 zł.  Rabaty: 15% dla uczestników zajęć Matplanety, 15% za rodzeństwo – rabaty nie łączą się.

Opłata rezerwacyjna w kwocie 150 zł jest płatna w ciągu 3 dni od zapisu, natomiast pozostała kwota 449 zł jest uiszczana przed rozpoczęciem wybranego turnusu. Opłata rezerwacyjna nie podlega zwrotowi. Płatności za zajęcia przelewem na konto  07 1160 2202 0000 0003 0805 1629, odbiorca: Centrum Edukacyjne Matematicus Sp. z o.o., Ul. Hallera 10 05-820 Piastów, NIP: 534 252 31 23. Tytuł przelewu: lokalizacja, grupa, dzień, imię i nazwisko dziecka.

 

Harmonogram i program zajęć